Author: m***r
Date:
Review: Looks so Authentic and good Quality. Love it❤️💕💚
Màu sắc: Màu nâu tối
Price: 205.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 180 g |
| Chiều dài | 40 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2412237500519838 |
Author: m***r
Date:
Review: Looks so Authentic and good Quality. Love it❤️💕💚
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: m***9
Date:
Review: رووووووووووووعةةةةةة
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: e***l
Date:
Review: Value for money: affortable price Easy to wear: absolutely and beautiful Comfortable to wear: easy to wear Hairstyle stylishness: true to size and very smooth like real hair.
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: 6***8
Date:
Review: nice this is my fourth times thank you
Màu sắc: Màu nâu tối
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm